Стоматологія Хомишин

Ми раді вітати Вас на сайті стоматологічної клініки “Хомишин”

Наша клініка створена як стоматологічний бізнес сім’ї Хомишин. Метою нашого об’єднання є не тільки надання якісної і доступної стоматологічної допомоги. Ми хочемо внести в нашу роботу філософію нашої сім’ї, яку, умовно, ми називаємо «філософія Хомишин»

 

У чому вона полягає:

Компетентність.  Робити свою справу професійно.

Чесність. Говорити людині правду, особливо якщо це неприємно для тебе, складно. Ми намагаємося вносити в нашу справу чесність.

Доброта. Пожаліти людину, не дивитися на неї,  як на потенційне джерело доходу. Надати допомогу, навіть якщо вона для тебе збиткова.

Колегіальність. Якщо фахівець починає критикувати роботу конкурентів (незалежно, – обгрунтовано чи ні) швидше за все, він сам не дуже хороший спеціаліст. Справжні профі, мовчки, перероблюють брак. А як же здоров’я пацієнта? Якщо лікар бачить недоліки протеза, які можуть пошкодити пацієнтові, він повинен просто порекомендувати звернутися до фахівця, який виготовив цей протез, не лякаючи людини і не хаючи конкурента.

Прогресивність. Жалюгідно виглядають лікарі, які за радянських часів гарно робили класичні протези, а зараз, не зумівши вчасно перебудуватися, нарікають на відсутність попиту на їхні послуги. «Вчитися треба не до старості, вчитися треба до смерті» – афоризм Андрія Ворона актуальний завжди.

Віра. Віра в Бога дисциплінує.

 

Основним напрямком нашої роботи є ортопедичне лікування стоматологічних захворювань.

Умовно спектр нашої роботи можна розділити на наступні напрямки:

– Діагностична та лікувальна підготовка.
– Реставрація зубів.
– Фотовідбілювання зубів.
– Мікропротезування. Владки, штифти, напівкоронки.
– Класичне протезування зубів.
– Металокераміка.
– Бюгельне протезування.
– Безметалева кераміка. Вініри.
– Протези на основі оксиду цирконію.
– Лікування захворювань скронево-нижньощелепних суглобів.

 Де ми знаходимося: